Podziękowanie dla Rady Rodziców
Szanowni Państwo,
w imieniu Dyrektora, Rady Pedagogicznej oraz wszystkich przedszkolaków , uczniów i pracowników Szkoły składamy Państwu serdeczne podziękowania za całokształt pracy i zaangażowania na rzecz naszej szkoły.
Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w życiu społeczności szkolnej, życzliwość, otwartość na potrzeby uczniów oraz nieocenione wsparcie w realizacji wielu przedsięwzięć. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy za pomoc finansową w organizacji atrakcji podczas zabaw szkolnych i uroczystości, a także za zakup nagród książkowych wręczanych uczniom z okazji zakończenia roku szkolnego, Dnia Patrona Szkoły oraz ślubowania uczniów klasy pierwszej.
Dziękujemy również za zaangażowanie w organizację kiermaszu ciast, dzięki któremu Samorząd Uczniowski mógł zakupić przeogromne pufy do siedzenia. Ten piękny przykład współpracy i wspólnego działania przyniósł uczniom wiele radości oraz wzbogacił przestrzeń szkolną o miejsce sprzyjające odpoczynkowi i integracji.
Państwa wsparcie, inicjatywa i troska o dobro dzieci sprawiają, że nasza szkoła staje się miejscem przyjaznym, nowoczesnym i pełnym pozytywnej energii. Dziękujemy za każdą poświęconą chwilę, za serce wkładane w podejmowane działania oraz za owocną współpracę.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Dyrektor Szkoły
Rada Pedagogiczna
Uczniowie
Pracownicy Szkoły




